کاغذ دیواری مناسب برای سقف

کاغذ دیواری مناسب برای سقف

خرید کاغذ دیواری مناسب برای سقف


مناسب ترین کاغذ دیواری برای سقف منزل

یکی از محبوب ترین ایده های جالب برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی استفاده از کاغذ دیواری سقف است. در این مطلب از سایت زیگموند به معرفی کاغذ دیواری مناسب برای سقف می پردازیم. امروزه این مدل از پوشش های دیواری توجه بیشتر افراد و طراحان داخلی را به سمت خود جلب کرده اند.

در صورت تمایل می توانید برای جذابیت بیشتر و ایجاد دکوراسیون خاص از دیوارپوش برای سقف منزلتان استفاده کنید. نصب کاغذ دیواری برای سقف خصوصیات و مزایای خاص خود را دارد که باعث شده است مورد استقبال قرار گیرد. به طور کلی می توان گفت کاغذ کردن سقف ها می تواند به فضای اتاق شما شخصیت تازه ای ببخشد با افزودن کاغذ دیواری با طرح های گلدار و خاص می توانید انرژی دوباره را وارد محیط کنید.

البته در نظر داشته باشید برای انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری سقفی یک سری قوانین کلی وجود دارد که باید نسبت به آنها توجه داشته باشید. در ادامه مطلب با انواع کاغذ دیواری سقفی آشنا خواهید شد:

 • کاغذ دیواری مدل ساده و طرح دار
 • طرح مراکشی
 • کاغذ دیواری سقفی طرح چوب
 • مدل سه بعدی
 • کاغذ دیواری طرح متالیک

کاغذ دیواری سقفی مدل ساده و طرح دار

همانطور که می دانید طراحی و رنگ بیشتر سقف ها به صورت ساده و سفید می باشد و برای دیزاین این بخش از خانه معمولا از تزیین خاصی استفاده نمی شود. اگر از روش های خلاقانه و کاربردی برای سقف منزل استفاده کنید بدون شک تغییرات مثبتی در فضای دکوراسیون داخلی ایجاد می شود.

یکی از طرح های کاغذ دیواری مناسب برای سقف بدون شک مدل ساده و طرح دار می باشد. در واقع می توان گفت پوشش سقف ها با کاغذ دیواری یکی از روش های موثر است. که می توانید با نصب کاغذ دیواری های سقفی طرح دار و ساده تغییر خاصی را در سقف منزلتان ایجاد کنید.

کاغذ دیواری سقفی با طرح مراکشی

یکی از طرح های کاغذ دیواری برای سقف بدون شک کاغذ دیواری با طرح مراکشی می باشد. اگر قصد دارید فضایی مدرن و فانتزی ایجاد کنید می توانید از کاغذ دیواری با سبک ها و طرح های مراکشی استفاده کنید. بهترین مکان نصب برای کاغذ دیواری با طرح مراکشی سقف راهروی ورودی می باشد.

پیشنهاد ما به شما عزیزان کاغذ دیواری چاپی مراکشی با طرح های متالیک است. البته در نظر داشته باشید می توانید برای بخش های دیگر خانه نیز از این سبک کاغذ دیواری استفاده کنید.

طرح مراکشی کاغذ دیواری سقفی
کاغذ دیواری سقفی با طرح زیبا مراکشی

خصوصیات کاغذ دیواری سقف با طرح چوب

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای سقف باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. یکی از طرح های جذاب کاغذ دیواری سقفی بدون شک طرح چوب می باشد. این سبک از کاغذ دیواری با تصویر زمینه سازگار با محیط زیست می تواند گزینه مناسبی برای طراحی سقف و دکوراسیون باشد.

قیمت کاغذ دیواری سقفی نسبت به مدل های دیگر کاغذ دیواری بسیار مناسب است. با استفاده از این سبک کاغذ دیواری بدون شک دکوراسیون منحصر به فرد و جذابی را خواهید داشت.

کاغذ دیواری سقفی مدل سه بعدی

امروزه یکی از پرطرفدار ترین طرح کاغذ دیواری مناسب برای سقف بدون شک مدل سه بعدی می باشد. این سبک از کاغذ دیواری توجه بیشتر افراد را به سمت خود جلب کرده است. اگر تمایل دارید سقف منزلتان خاص و پوششی متفاوت داشته باشد بهتر است از طرح های کاغذ دیواری سه بعدی استفاده کنید.

طرح های این سبک از کاغذ دیواری متنوع می باشد که می توان به طرح گل و گیاه، آسمان، پرنده و… اشاره کرد. با توجه به سلیقه خود می توانید از طرح های این سبک کاغذ دیواری استفاده کنید. تنها مسئله ای که حائز اهمیت است انتخاب صحیح رنگ و طرح کاغذ دیواری با دکوراسیون می باشد.

نکات مهم در نصب کاغذ دیواری سقفی

همانطور که گفته شد با کاغذ دیواری مناسب برای سقف به طور کامل آشنا شدید. برای استفاده از این مدل کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. بدون شک یکی از بهترین روش ها برای تغییر در سقف منزل استفاده از کاغذ دیواری سقفی می باشد. در ادامه با نکات مهم در نصب کاغذ دیواری سقفی آشنا خواهید شد:

 • هر چه ارتفاع سقف بلندتر باشد استفاده از کاغذ دیواری بسیار مناسب است. چرا که باعث نمی شود فضا کوچک تر به نظر برسد. البته فراموش نکنید اگر طرح کاغذ دیواری ساده و روشن باشد امکان استفاده برای سقف های کوتاه وجود دارد.
 • به هیچ عنوان از کاغذ دیواری با رنگ های تیره استفاده نکنید چرا که باعث می شود فضا دلگیر به نظر برسد. از این رو بهتر است از رنگ های روشن برای سقف ساختمان های مسکونی و اداری استفاده کنید.
 • رنگ و طرح کاغذ دیواری برای سقف باید با توجه به اجزای دکوراسیون انتخاب شود تا بین بخش های مختلف هارمونی و هماهنگی خاصی ایجاد شود.
کاغذ دیواری سقفی
نکات مهم برای نصب کاغذ دیواری سقفی

بهترین مکان برای استفاده از کاغذ دیواری سقفی

با خصوصیات کاغذ دیواری مناسب برای سقف به طور کامل آشنا شدید. بسته به سلیقه خود می توانید برای سقف قسمت های مختلف منزل از کاغذ دیواری استفاده کنید. یکی از بهترین مکان ها برای استفاده از کاغذ دیواری سقفی بدون شک اتاق خواب می باشد.

استفاده از کاغذ دیواری در این بخش از خانه به زیبا سازی محیط کمک خواهد کرد. از کاغذ دیواری سقفی همچنین می توانید برای سقف های کاذب نیز استفاده کنید. سقف کاذب می تواند نقش دکوراتیو داشته و برای زیبا کردن محیط بسیار مناسب است. از کاغذ دیواری سقفی همچنین می توانید برای راهروها نیز استفاده کنید.

یکی از بهترین بخش های خانه برای استفاده از کاغذ دیواری سقفی بدون شک سالن پذیرایی و یا نشیمن می باشد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری برای سقف

با خصوصیات کاغذ دیواری مناسب برای سقف به طور کامل آشنا شدید. همانطور که می دانید یکی از محصولات جدید در صنعت دکوراسیون کاغذ دیواری سقفی می باشد. این سبک از کاغذ دیواری مزایای متنوعی را به همراه دارد. در ادامه با مزایای استفاده از کاغذ دیواری برای سقف آشنا خواهید شد:

 1. قابل استفاده برای ساختمان ها اداری، مسکونی و تجاری
 2. عایق مناسب در برابر حرارت، رطوبت و صدا
 3. اجرای کاغذ دیواری سقفی در مقایسه با رنگ آمیزی راحت تر است.
 4. تنوع در رنگ و طرح کاغذ دیواری
 5. پس از نصب ارتفاع سقف کاهش پیدا نمی کند.
 6. مناسب برای تمامی دکوراسیون و سبک های معماری
کاغذ دیواری برای سقف
مزایای استفاده از کاغذ دیواری سقفی
سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با کاغذ دیواری مناسب برای سقف به طور کامل آشنا شدید. یکی از محبوب ترین ایده های جالب برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی استفاده از کاغذ دیواری سقف است.

امروزه این مدل از پوشش های دیواری توجه بیشتر افراد و طراحان داخلی را به سمت خود جلب کرده اند. در صورت تمایل می توانید برای جذابیت بیشتر و ایجاد دکوراسیون خاص از دیوارپوش برای سقف منزلتان استفاده کنید.

سوالات متداول کاغذ دیواری مناسب برای سقف

 1. مزایای استفاده از کاغذ دیواری برای سقف به چه صورت است؟
  قابل استفاده برای ساختمان ها اداری، مسکونی و تجاری، عایق مناسب در برابر حرارت، رطوبت و صدا، اجرای کاغذ دیواری سقفی در مقایسه با رنگ آمیزی راحت تر است، تنوع در رنگ و طرح کاغذ دیواری، پس از نصب ارتفاع سقف کاهش پیدا نمی کند و مناسب برای تمامی دکوراسیون و سبک های معماری.
 2. نکات مهم در نصب کاغذ دیواری سقفی به چه صورت است؟
  هر چه ارتفاع سقف بلندتر باشد استفاده از کاغذ دیواری بسیار مناسب است. چرا که باعث نمی شود فضا کوچک تر به نظر برسد. البته فراموش نکنید اگر طرح کاغذ دیواری ساده و روشن باشد امکان استفاده برای سقف های کوتاه وجود دارد. به هیچ عنوان از کاغذ دیواری با رنگ های تیره استفاده نکنید چرا که باعث می شود فضا دلگیر به نظر برسد. از این رو بهتر است از رنگ های روشن برای سقف ساختمان های مسکونی و اداری استفاده کنید.
 3. کاغذ دیواری سقفی با طرح مراکشی چه خصوصیاتی دارد؟
  اگر قصد دارید فضایی مدرن و فانتزی ایجاد کنید می توانید از کاغذ دیواری با سبک ها و طرح های مراکشی استفاده کنید. بهترین مکان نصب برای کاغذ دیواری با طرح مراکشی سقف راهروی ورودی می باشد. پیشنهاد ما به شما عزیزان کاغذ دیواری چاپی مراکشی با طرح های متالیک است. البته در نظر داشته باشید می توانید برای بخش های دیگر خانه نیز از این سبک کاغذ دیواری استفاده کنید.
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =