کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی

کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی

کاغذ دیواری مناسب برای تالارهای عروسی


کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون تالار عروسی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع نوع کاغذ دیواری به کار رفته در تالار عروسی، تعیین کننده انتخاب شدن یا نشدن آن توسط عروس و داماد می باشد. به همین دلیل، مدیران تالار همواره در تلاش برای استفاده از بهترین طرح و رنگ کاغذ دیواری برای تالار عروسی می باشند. رعایت هارمونی رنگ ها و توجه به سایر رنگ های به کار رفته در تالار، از جمله مواردی می باشند که به استفاده از کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی کمک می کنند. چنانچه قصد دارید با انواع کاغذ دیواری های به کار رفته در تالار عروسی و انتخاب مناسب ترین آن آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.

کاغذدیواری های مناسب برای تالار عروسی کدامند؟

در تالارهای عروسی شاهد استفاده از کاغذ دیواری در طرح و رنگ های گوناگونی هستیم. در واقع، ویژگی های تالار، تعیین کننده این است که از چه نوع کاغذ دیواری استفاده شود. طرح های خاص و لاکچری، یکی از انواع رایج کاغذ دیواری می باشد که در طراحی داخلی اغلب تالارهای عروسی از آن استفاده می شود. همچنین رنگ های طلایی، قرمز و در کاغذ دیواری ها، موجب لوکس و لاکچری نشان دادن فضای داخلی تالار می شود. در ادامه به چند نمونه از کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی اشاره می کنیم:

 • کاغذ دیواری طلایی نقش برجسته برای تالار عروسی
  یکی از انواع کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی، کاغذ دیواری با رنگ طلایی و نقش های برجسته است. این رنگ از کاغذ دیواری، جذابیت خاصی را در تالار به وجود می آورد که با میز و صندلی های قرمز رنگ، جذابیت آن دو چندان می شود. در واقع، ایجاد زیبایی منحصر به فرد در فضای داخلی تالار، سبب استفاده گسترده از این کاغذ دیواری در تالارهای عروسی شده است.

  کاغذ دیواری مناسب تالار عروسی
  کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی
 • کاغذ دیواری با نقوش برجسته طلایی و زمینه سرمه ای برای تالار عروسی
  یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی، کاغذ دیواری با طرح برجسته طلایی و زمینه سرمه ای می باشد. برای این مدل از کاغذ دیواری، از صندلی های قهوه ای روشن و رومیزی های با رنگ سرمه ای و طلایی استفاده می شود. تمامی این موارد، سبب شیک شدن فضای داخلی تالار و لذت بردن افراد از آن می شود.
 • استفاده از دو نوع کاغذ دیواری برای تالار عروسی
  در برخی از تالارهای عروسی از دو نوع کاغذ دیواری با دو رنگ متفاوت استفاده می شود. به طور مثال، برای جایگاه عروس و داماد از کاغذ دیواری با رنگ قرمز و برای قاب های دیوار تالار و ستون ها، کاغذ دیواری با رنگ کرم به کار می رود. این ترکیب، سبب خاص شدن جایگاه عروس و داماد می شود که مورد پسند اغلب افراد است. همچنین در چنین ترکیبی، صندلی های قرمز و طلایی به کار گرفته می شوند تا با سایر اجزا، هماهنگی لازم به وجود بیاید.

بایدها و نبایدهای انتخاب کاغذ دیواری برای تالار عروسی

برای انتخاب کاغذ دیواری برای تالار عروسی، تنها نمیتوان به استایل فضا اکتفا کرد. بلکه عوامل دیگری نیز تعیین کننده نوع کاغذ دیواری به کار رفته در تالار عروسی می باشند. در ذیل به راهنمایی های لازم در خصوص انواع کاغذ دیواری و استفاده از آنها در تالار عروسی می پردازیم:

 • کاغذ دیواری ساده یا طرح دار برای تالار عروسی
  نمیتوان به طور کلی بیان کرد که کاغذ دیواری تالار عروسی، نوع ساده می باشد یا طرح دار. به کار بردن هر یک از انواع این کاغذ دیواری به ویژگی های تالار عروسی بستگی دارد. از جمله:
 • وجود طرح های متنوع در پرده، مبل و در تالار، سبب استفاده از کاغذ دیواری ساده می شود.
 • در صورتیکه از مبلمان طرح دار در فضای تالار استفاده شده است، بایستی رنگ طرح مشابه در کاغذ دیواری به کار رود.
 • کاغذ دیواری متالیک یا کاغذ دیواری مات برای تالار عروسی
  معمولا در تالارهای عروسی که از نور کمی برخوردار هستند، از کاغذ دیواری شاین دار استفاده می شود. در تالارهای فاقد پنجره یا دارای پنجره های کوچک، بهتر است که کاغذ دیواری شاین دار به کار رود. زیرا این نوع کاغذ دیواری، سبب ایجاد فضایی روشن در تالارهای با روشنایی کم می شود.
 • کاغذ دیواری تکسچر دار یا ساده برای تالار عروسی
  کاغذ دیواری های تکسچردار موجب افزودن بعد به فضای تالار می شود. بنابراین چنانچه افزودن عمق، زیبایی دکوراسیون فضای تالار را دو چندان کند، بهتر است که از آن در تالارهای عروسی استفاده شود.

  باید ها و نباید های انتخاب کاغذ دیواری تالار
  باید ها و نباید های انتخاب کاغذ دیواری تالار عروسی
کلام پایانی

انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی شاید کمی دشوار به نظر برسد. ولی با افزایش آگاهی و اطلاعات کافی در این زمینه، میتوان بهترین و مناسب ترین نوع کاغذ دیواری برای تالار را انتخاب کرد. طرح و رنگ سایر اجزا، مبلمان و ویژگی های دیگر تالار عروسی از جمله موارد تعیین کننده رنگ و مدل کاغذ دیواری می باشند. به همین دلیل، قبل از انتخاب نوع کاغذ دیواری برای تالار عروسی، باید به این موارد توجه کرد. سپس نوعی را انتخاب نمود که هماهنگی با سایر بخش ها و اجزای تالار عروسی داشته باشد و بر زیبایی و جذابیت آن بیفزاید. امیدواریم که با مطالعه نکات و مطالب گفته شده، به انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی نزدیک شده باشید.

سوالات متداول درباره کاغذ دیواری مناسب برای تالار عروسی

 1. قیمت کاغذ دیواری ارزان چقدر است؟
  به طور کلی، جنس و کیفیت کاغذ دیواری از جمله موارد موثر بر قیمت آن محسوب می شوند. بنابراین در هنگام خرید کاغذ دیواری برای تالار عروسی، به جنس و کیفیت آن توجه کرده و نمونه ای را انتخاب کنید که بین قیمت و کیفیت آن هماهنگی باشد.
 2. انواع کاغذ دیواری کلاسیک برای تالار عروسی کدام اند؟
  کاغذ دیواری داماس، کاغذ دیواری راه راه ترکیبی، کاغذ دیواری نقش اسلیمی و همگی از انواع کاغذ دیواری کلاسیک برای تالار به شمار می روند.
 3. انواع کاغذ دیواری مدل جدید برای تالار عروسی کدام اند؟
  امروزه کاغذ دیواری ها در طرح و مدل های متنوعی روانه بازار شده اند. به طور مثال: کاغذ دیواری مایلار، کاغذ دیواری بافت دار، کاغذ دیواری پی وی سی، کاغذ دیواری فویلی، کاغذ دیواری چاپی، کاغذ دیواری کلاسیک
5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − چهارده =