راهنمای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن

کاغذ دیواری رنگ زرشکی اتاق نشیمن

اگر به دنبال این هستید که از رنگ زرشکی در اتاق نشیمن استفاده کنید باما در مقاله راهنمای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن همراه باشید. استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن سال‌ های سال است که در خانه‌ ها و عمارت‌ های بسیار لوکس استفاده می‌شود. این رنگ به اندازه‌ ای خاص است که می‌تواند ظاهر خانه را از این رو به آن رو نماید. به خصوص اینکه اگر در کنار اکسسوری‌ ها و لوازم تزئیناتی مختلف استفاده گردد.
به صورت کلی در زمان‌ های گذشته، رنگ زرشکی یک رنگ کاملا سلطنتی محسوب می شد و نشان دهنده ثروتمند بودن بود! اگر توجه کرده باشید، پادشاهان و افراد سلطنتی از رنگ های زرشکی و قرمز استفاده می‌ کردند. همچنین معمولا کاخ خود را با این رنگ زیبا و دوست داشتنی مزین کرده و از لوازم خاص برای ست کردن آن بهره می‌ بردند. امروزه نیز این رنگ به عنوان یک رنگ درباری و شاهانه شناخته می‌ شود. اگر شما نیز به دنبال دکوراسیون خانه خود با این رنگ جذاب هستید، باید اصول ست کردن این رنگ را بدانید. کاغذ دیواری مدرن از محصولات زیگموند.

راهنمای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن

دنیای رنگ‌ها یک دنیای بسیار بزرگ است که انتخاب آن‌ ها در کنار یک دیگر به نوع دکوراسیون و سبک شما بستگی دارد. به صورت کلی رنگ‌ ها به تنهایی حتی می‌ توانند سبک و سیاق دکوراسیون شما را نشان داده و یا آن را تغییر دهند! به همین دلیل بسیار مهم است که با دید باز آن‌ ها را انتخاب کنید! برای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن، به موارد زیر توجه فرمایید:

 • کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن فضای اتاق را صمیمی‌ تر نشان می‌دهد.
 • برای انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری باید به جزئیات خانه و نشیمن اعم از مبلمان، کفپوش‌ ها و پرده پنجره‌ ها نیز توجه کنید.
 • انتخاب یک دیوار ویژه با رنگ زرشکی و مزین به کاغذ دیواری زرشکی رنگ در کنار طرح ها و رنگ‌ های متفاوت کاغذ دیواری ها، می‌ تواند فضایی بسیار مدرن و خاص را برای شما به وجود بیاورد.
 • برای خرید کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن باید حتما به تناسب بین رنگ‌ها، الگوها و همچنین جنس کاغذ دیواری توجه ویژه داشته باشید.

از محصولات زیگموند: کاغذ دیواری پتینه

کاغذ دیواری خاص رنگ زرشکی

رنگ زرشکی یک رنگ خاص و سلطنتی در دکوراسیون

زرشکی یک رنگ خاص، پر شور و دراماتیک است که به دلیل برخورداری از تناژ قرمز، حرارت بالایی را به محیط می‌ دهد. کاغذ دیواری رنگ زرشکی از نظر روانشناختی هیجان رنگ قرمز را ندارد و کمی ملایم‌ تر است، اما تا حدی انرژی رنگ قرمز را دارا می‌ باشد. این رنگ یک رنگ قدیمی، کلاسیک و بسیار زیباست که در گذشته و حتی اکنون در دکوراسیون داخلی، مد و پوشاک و … مورد استفاده قرار می‌ گیرد در دکوراسیون زرشکی باید دقت کنید که چه رنگ‌ هایی را با آن ترکیب می‌کنید. از آنجا که رنگ زرشکی یک رنگ تند و خاص است، باید سعی کنید در کنار آن از رنگ‌ های خنثی اما در عین حال شیک مانند نقره‌ ای، طوسی، سفید، بژ و … استفاده کنید.

اگر شما نیز مانند افراد ثروتمند در گذشته، علاقه دارید تا دکوراسیون داخلی و کاغذ دیواری نشیمن خود را به این رنگ انتخاب کنید، باید بتوانید آن را به درستی و در جای مناسب به کار ببرید! همچنین باید بدانید که آیا این رنگ برای خانه شما مناسب است؟! یکی از دلایل بسیار خاص تمایل افراد به این رنگ، داشتن دکوری خاص و شاهانه آن است. به همین دلیل است که امروزه در صنعت دکوراسیون داخلی استفاده از کاغذ دیواری زرشکی و یا وسایل این رنگی بین مردم باب ‌شده و طرفداران زیادی را هم پیدا کرده‌ است.

موضوع مهمی که باید بدانید، این است که رنگ زرشکی در هر محیطی که مورد استفاده قرار بگیرد، یادآور تجمل گرایی و سلطنت است. به همین دلیل برای استفاده در سبک دکوراسیون کلاسیک و نئو کلاسیک از آن استفاده می‌ کنند. اما امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از این رنگ نیز در سبک‌ های مدرن نیز استفاده می‌شود و فضایی خاص و پرشور و هیجان را به محیط مورد نظر می‌ بخشند. به خصوص اینکه کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن در سبک‌ های نام برده بسیار رایج شده و حال و هوای خانه را تغییر می‌ دهد.

کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن

کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن برای سبک‌ های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن یک انتخاب جذاب و در عین حال سخت است. اگر تصوری از این رنگ در فضای خانه داشته باشید، برایتان آن فضا رویایی خواهد بود. اما نکته مهم این است که بدانید رنگ زرشکی را با چه رنگ‌ هایی بکار ببرید! از چه اکسسوری‌ هایی استفاده کنید و یا اینکه چه وسایل تزئیناتی را با این رنگ زیبا ست کنید که خاص بودن فضای شما حفظ گردد.

فضاهایی که به رنگ زرشکی آراسته شده‌ اند، باید در انتخاب وسایل آن‌ ها احتیاط کرد. بعلاوه هرگز نباید زیاد از حد از این رنگ بهره برد. به عنوان مثال شما نباید رنگ زرشکی را هم برای مبل و هم کاغذ دیواری و … انتخاب کنید! زیرا محیط زننده و خسته کننده خواهد شد. از جمله نکات مهمی که در خصوص رنگ زرشکی در خانه باید بدانید، به صورت زیر است:

 • کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن محیطی بسیار مجلل و لاکچری برای شما خواهد ساخت.
 • کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن بیشتر به سبک‌های سنتی و کلاسیک نزدیک است.
 • در فضاهای مدرن امروزی نیز از این رنگ زرشکی برای کاغذ دیواری، مبل و سایر وسایل استفاده می شود و گرما و انرژی را به فضاهای دکوراسیون مدرن دعوت می‌ کند.

دکوراسیون خانه کاغذ دیواری رنگ زرشکی

دکوراسیون خانه با کاغذ دیواری زرشکی

آیا می‌ خواهید خانه‌ ای خاص و زیبا داشته باشید؟! آیا برای دکوراسیون داخلی خود به دنبال یک رنگ گرم در عین حال سنگین هستید!؟ آیا می‌ خواهید فضای خانه‌ تان را شاهانه تزئین کنید!؟ به شما توصیه می‌ کنیم که از کاغذ دیواری رنگ زرشکی بهره ببرید! همان گونه که در بخش‌ های قبل اذعان داشته‌ ایم، برای استفاده از کاغذ دیواری زرشکی در دکوراسیون خانه خود بهتر است از ترکیب رنگ زرشکی با رنگ‌ های دیگر بهره ببرید. از جمله رنگ‌ هایی که می‌توان در کنار رنگ زرشکی برای ایجاد فضایی جذاب و دوست داشتنی استفاده کرد، به شرح زیر است:

 • بژ
 • تناژ زرد
 • رنگ‌ های تناژ کرم
 • طلایی
 • رنگ های تناژ نقره‌ای
 • طوسی
 • سفید و …

دو نکته مهم:

 1. اگر سبک دکوراسیون خانه شما مدرن است، می توانید از رنگ زرشکی در کنار طوسی و سفید استفاده کنید.
 2. اگر دکوراسیون مورد‌ علاقه شما سبک کلاسیک است می‌توانید از رنگ‌های طلایی، بژ و کرم در کنار زرشکی استفاده کنید.
سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا به بررسی راهنمای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن بپردازیم و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

سوالات متداول راهنمای استفاده از کاغذ دیواری رنگ زرشکی در اتاق نشیمن

 1. آیا استفاده از کاغذ دیواری تک رنگ زرشکی برای همه دیوارها مناسب است؟
  خیر در این صورت فضای محیط بسیار زننده و تند خواهد شد.
 2. در کنار کاغذ دیواری زرشکی برای نشیمن از چه رنگ هایی استفاده کنیم؟
  از رنگ های خنثی برای سرویس خواب، مبلمان، پرده اتاق، صندلی اتاق خواب، پاتختی، فرش اتاق خواب و … استفاده می شود.
 3. آیا استفاده از رنگ زرشکی برای پذیرایی کوچک مناسب است؟
  بهتر است در صورتی که پذیرایی کوچکی دارید از کاغذ دیواری رنگ زرشکی استفاده نکنید.
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =