چه رنگ کاغذ‌دیواری خانه را بزرگ‌ تر نشان می‌ دهد؟

چه رنگ کاغذ‌دیواری خانه را بزرگ‌ تر نشان می‌ دهد

چه رنگ هایی از کاغذ‌دیواری خانه را بزرگ‌ تر نشان می‌ دهد


امروزه برای زیبایی بیشتر در خانه ها از کاغذدیواری استفاده می کنند. این کاغذ ها معمولا در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی اکثر آپارتمان ها کوچک بوده و دارای متراژ کمی هستند، از این رو باید به دنبال ترفند هایی برای بزرگ تر نشان دادن خانه ها باشیم. انتخاب مناسب کاغذدیواری می تواند در این امر بسیار موثر باشد. می خواهید بدانید چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد؟ برای یافتن پاسخ این سوال کافیست که تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگتر نشان می دهد؟

برای این که بتوانید یک کاغذ دیواری مناسب انتخاب کنید، علاوه بر جنس باید به رنگ و طرح آن نیز توجه داشته باشید. یکی از بهترین رنگ ها برای کاغذدیواری، رنگ های روشن می باشد. بهتر است که از رنگ های روشن و خنثی برای این کار انتخاب کنید تا بتوانید خانه ای دلباز تر و بزرگتر داشته باشید.

شاید دقیقا متوجه نشده باشید که چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگتر نشان میدهد؟ از آن جایی که این محصولات در رنگ های بسیار متنوع و گوناگونی ساخته می شوند، انتخاب یک نمونه مناسب از آن ها کار ساده ای نخواهد بود. بنابراین باید این کار را مطابق با اصول و براساس معیار های خاصی انجام دهید.

مناسب ترین رنگ کاغذدیواری برای بزرگ‌تر نشان دادن خانه
رنگ کاغذدیواری برای بزرگ‌تر نشان دادن خانه چیست

بهترین رنگ کاغذدیواری برای بزرگتر نشان دادن خانه

می خواهید بدانید چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگ تر نشان میدهد؟ ما برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم. استفاده از رنگ های شاد می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. اگر این رنگ را در کنار رنگ های روشن استفاده کنید، فضای دلباز تر خواهید داشت که رنگ و لعاب خاصی دارد.

یکی دیگر از رنگ هایی که می توانند در این امر به شما کمک کنند، رنگ های پاستیلی می باشند. این رنگ می تواند علاوه بر دلباز تر شدن فضا به آرامش بیشتر در خانه نیز کمک کند. معمولا افراد برای آرامش گرفتن و استراحت به خانه می آیند و اگر بتوانید با انتخاب درست کاغذ دیواری این شرایط را برای اعضاء خانواده فراهم کنید، این رنگ ها می توانند زندگی با نشاط و شیرین تر کند.

انتخاب هوشمندانه رنگ کاغذدیواری برای بزرگ تر نشان دادن خانه

برای این این انتخاب باید دقت کنید که انتخابی هوشمندانه داشته باشید. در یک اتاق از کاغذ هایی با تنالیته رنگی مشابه استفاده کنید. منظور این است که اگر یک دیوار را با کاغذ آبی رنگ پوشش دادید، برای بقیه دیوار های آن اتاق نیز از تنالیته آبی استفاده کنید.

از دیگر مواردی که می تواند به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک کند، انتخاب کاغذدیواری متناسب با مبلمان شما می باشد. این امر سبب می شود تا فضا بیش از حد شلوغ به نظر نرسد و در نتیجه خانه ای دلباز تر و بزرگ تر خواهید داشت. از طرفی کاغذ هایی با پتینه های براق نیز می تواند انتخاب مناسبی برای خانه های کوچک باشد. هر چه بتوانید رنگ کاغذ دیواری ها را با وسایل درون منزل هماهنگ تر کنید، خانه هایی بزرگ  تر و دلبازتر خواهید داشت.

بررسی طرح کاغذ‌دیواری متناسب با خانه های کوچک
کاغذ‌دیواری متناسب با خانه های کوچک

بررسی طرح های کاغذدیواری متناسب با خانه های کوچک

معمولا کاغذ دیواری ها را طرحدار می سازند و این امر سبب می شود تا علاوه بر رنگ، طرح و نقش آن ها نیز در بزرگتر نشان دادن خانه ها تاثیرگذار باشد. بهترین نمونه از طرح هایی که می تواند به دلباز تر شدن خانه ها کمک کند عبارتند از:

 • کاغذدیواری با شکل های هندسی
 • کاغذدیواری با طرح های مینیمال
 • کاغذدیواری راه راه

برای این که بدانید چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگ‎‌تر نشان میدهد؟ به این نکته توجه کنید که بهتر است کاغذهای ساده را در کنار نمونه های طرحدار استفاده کنید. معمولا کاغذ هایی با طرح های راه راه عمودی می تواند برای خانه هایی با سقف های کوتاه بسیار مناسب باشد. همچنین اگر عرض دیوارها کم هستند نیز بهترین گزینه انتخاب طرح های راه راه افقی می باشد. این کار می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد.

همچنین طرح های هندسی با تکرار باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شود.  به طور کلی طرح های مینیمال و هندسی نمونه هایی از برترین طرح ها برای کاغذدیواری ها به حساب می آيند.

سخن پایانی

امروزه اکثر خانه ها بسیار کوچک هستند و این امر شاید افراد را بسیار اذیت کند. برای دلباز تر نشان دادن خانه ها باید اقدامات مناسب و اصولی انجام دهید که یکی از مهم ترین کارها انتخاب کاغذدیواری مناسب می باشد. باید بدانید چه رنگ کاغذدیواری خانه را بزرگ تر نشان می ده. در این شرایط بهتر است که کاغذ هایی با رنگ های روشن و خنثی استفاده کنید که دارای تنالیته های مشابه ای هستند. همچنین برای بزرگ تر نشان دادن فضا می توانید در کنار کاغذ های ساده، از نمونه های طرحدار نیز استفاده کنید. برای این کار بهتر است که طرح های هندسی، مینیمال و یا راه راه را انتخاب کنید.

سوالات متداول چه رنگ کاغذ‌دیواری خانه را بزرگ‌ تر نشان می‌ دهد؟

 1. بهترین رنگ ها برای کاغذدیواری کدام است؟
  برای این که بتوانید فضایی دلبازتر داشته باشید بهتر است که از رنگ های روشن و خنثی استفاده کنید تا خانه ای بزرگتر داشته باشید.
 2. آیا استفاده از کاغذ دیواری های طرحدار در خانه های کوچک کار درستی است؟
  بله، بهتر است که در کنار کاغذ دیواری های ساده، از نمونه های طرحدار نیز استفاده کنید تا زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.
 3. چه طرح هایی از کاغذ دیواری برای بزرگتر نشان دادن خانه ها مناسب هستند؟
  اگر می خواهید خانه های دلبازتری داشته باشید باید از طرح های راه راه، هندسی و یا طرح های ساده و مینیمال استفاده کنید تا فضایی خلوت و در عین حال دلباز داشته باشید.
 4. برای این که فضای خانه خلوت تر به نظر برسد چه کاغذ دیواری هایی را انتخاب کنیم؟
  برای این کار بهتر است که کاغذ ها، رنگی مشابه مبلمان شما داشته باشند. از طرفی تنالیته رنگی کاغذ دیواری هایی که برای هر اتاق در نظر می گیرید، مشابه یکدیگر باشد. این نکات می تواند به شما کمک کند تا فضایی بزرگ تر و خلوت تر داشته باشید.
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =