بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ

بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ

کاغذ دیواری برای اتاق گیم


کاغذ دیواری اتاق مناسب بازی و گیمینگ

تمامی کسانی که علاقه به بازی های کامپیوتری و کنسول دارند، میدانند که بهترین وسایل برای یک گیمینگ روم وسایلی است که مربوط به بازی باشد. کسانی که می خواهند اتاق خود را برای بازی طراحی کنند همیشه از نور پردازی هایی استفاده می کنند که اتاق همیشه بدرخشد. حال ما در این مقاله می خواهیم بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ را شرح دهیم تا در انتخاب کاغذ دیواری خود به شک نیافتید.

امروزه گیم یکی از بزرگترین تفریحات مردم شده و خیلی از افراد خرج بسیاری در این زمینه می کنند که باعث شده در حال حاضر بازی های کامپیوتری و کنسولی جایگاه اول در مورد تفریح مردم قرار بگیرد. احتمالا شما در فضاهای مجازی یا در اتاق های آشناهایتان اتاق به اصطلاح گیمینگ را مشاهده کرده اید. اگر قصد طراحی یک اتاق گیمینگ را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، برای همین ما به شما اول کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ را پیشنهاد می کنیم. در ادامه مطلب به راهنمایی انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب گیمینگ روم می پردازیم.

گاغذ دیواری اتاق گیمینگ
بهترین کاغذ دیواری اتاقذ گیمینگ

ویژگی های کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ

یکی از مهمترین اجزای یک اتاق بازی نقاشی دیوارهای اتاق یا کاغذ دیواری آن است، حال مهم است که چه ویژگی هایی باید یک کاغذ دیواری اتاق گیم داشته باشد. معمولا برای اینکه کاغذ دیواری اتاق گیمینگ با سایر اتاق های دیگر متفاوت باشد از تصاویر تجهیزات گیم یا از تصاویر انواع بازی ها استفاده می کنند.

هنگام انتخاب طرح باید انتخابی داشته باشید که شور و هیجان را به کسانی که داخل اتاق هستند بدهد و در هنگام شروع کردن بازی با تمام قدرت استارت بازی را بزنند. حال ویژگی های یک کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ به شرح زیر است:

 • نورپردازی کاغذ دیواری
 • مشخصات و جزئیات استفاده شده در کاغذ دیواری
 • سایز دیوار کاغذ دیواری
 • برجستگی و سه بعدی بودن کاغذ دیواری
 • طرح انتخاب شده مناسب روحیه باشد

حال موارد زیادی است که می تواند ویژگی های یک اتاق گیم را توصیف کند ولی در کل مواردی که شما باید به آنها توجه کنید همین مواردی است که در بالا ذکر شده است. در ادامه مطلب به چند تا از ویژگی هایی که شما باید به آنها توجه کنید می پردازیم.

طرح سفارشی مناسب کاغذ دیواری

شما می توانید یک طرح سفارشی کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ خود داشته باشید و آن را چاپ کنید، این مورد به سلیقه خودتان بستگی دارد که چه طرحی دوست دارید و می خواهید چه ویژگی هایی داشته باشد ولی پیشنهاد می شود طرحی که میخواهید سفارش دهید مربوط به گیم باشد و قابلیت مچ شدن با فضای اتاقتان داشته باشد. پیشنهاد می شود که با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید.

کاغذ دیواری اتاق گیمینگ
طرح سفارشی کاغذ دیواری گیمینگ

مشخصات کاغذ دیواری گیمینگ

برای اینکه مطمئن شوید کاغذ دیواری شما گیمینگ است باید نشانه های آن را ببینید مانند: شخصیت های بازی، فضای بازی، لوازم های بازی مثل دسته یا کیبورد بازی و…، همینطور در نظر داشته باشید که بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ دارای خصوصیات مثل قابلیت شستشو را دارند و معمولا جنس آنها چرمی، پلاستیک، متالیک، کتان و .. است. بعضی از کاغذ دیواری های گیمینگ به صورت تکه تکه هستند که شما آنها را با سلیقه ی خودتان به دیوار می چسبانید.

البته بهتر است بدانید که با اندازه و سایز دیوار اتاق شما یا سفارش شما مشخصات کاغذ دیواری تغییر می کند و همانطور که از قبل گفته شده بود بهتر است با یک طراح دکوراسیون اتاق یا خانه قبل از انتخاب کاغذ دیواری صحبتی داشته باشید تا او شما را راهنمایی کند تا در آخر انتخاب رضایت بخشی داشته باشید.

نورپردازی کاغذ دیواری

همانطور که گفته شده بود یکی از مهم ترین ویژگی های یک اتاق گیمینگ نورپردازی آن است حال ممکن است بدانید که بعضی از کاغذ دیواری ها قابلیت نور پردازی دارند که این نوع مدل از کاغذ دیواری بسیار عالی برای اتاق های گیمینگ است. در نظر داشته باشید که شما باید از نورپردازی ها استفاده کنید که به تم اتاق شما بیاید، برای مثال اگر کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ تم و رنگ سیاه را داشت سعی کنید از آبی تیره یا قرمز تیره استفاده کنید تا به زیبایی اتاق گیمینگ شما بیافزاید.

نورپردازی کاغذ دیواری گیمینگ
نورپردازی کاغذ دیواری
سخن پایانی

کاغذ دیواری نقش بسیار مهمی در اتاق های گیمینگ دارد و البته طرحی که شما می خواهید انتخاب کنید هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در این مقاله همانطور که گفته شد با بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ به طور کامل اشنا شدید. بهتر است قبل از انتخاب کاغذ دیواری با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید و همینطور در انتخاب سایز ها و نور پردازی هایی که می خواهید دقت کنید.

برای وصل کردن کاغذ دیواری های خود از یک شخص ماهر در این کار کمک بخواهید زیرا ممکن است به دیوار و وسایل خانه با بی تجربگی خود صدمه بزنید.

سوالات متداول بهترین کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ

 1. کاغذ دیواری اتاق گیمینگ را باید با چه مشخصاتی انتخاب کنیم؟
  محتوا و طرح کاغذ دیواری اتاق گیمینگ باید به بازی مربوط باشد و از طرح های شخصیت ها یا ابزار های بازی مانند دسته استفاده کرد.
 2. نور پردازی اتاق گیمینگ را باید چگونه تنظیم کرد؟
  بسته به نوع سلیقه و هماهنگی رنگ ها با کاغذ دیواری باید نورپردازی اتاق گیمینگ را تنظیم کرد.
 3. از کجا می توان یک کاغذ دیواری برای اتاق گیمینگ تهیه کرد؟
  فروشگاه زیگموند با طرح های مختلف شما را برای یک کاغذ دیواری گیمینگ روم راهنمایی می کند و می توانید یک خرید عالی را تجربه کنید.
Rate this post

1 دیدگاه

 • کاغذ دیواری های فانتزی و یه تیکه برای اتاق بازی خیلی قشنگ می شه. من از تصویر آخر این مقاله تون خیلی خوشم اومد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =