انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

خرید کاغذ دیواری برای خانه های کوچک


کاغذ دیواری مناسب برای خانه های کوچک

همانطور که می دانید امروزه مدل های کاغذ دیواری بسیار متنوع می باشد. در این مطلب از سایت زیگموند به بررسی انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک می پردازیم. اگر اتاق خواب، آشپزخانه، پذیرایی و یا سالن نشیمن منزل شما کوچک می باشد. برای دلباز تر نشان دادن پذیرایی منزل خود می توانید از بهترین کاغذ دیواری استفاده کنید.

البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات بدون شک کیفیت و مقاومت بالا در کاغذ دیواری می باشد. فضای پذیرایی یکی از مهم ترین بخش های خانه محسوب می شود چرا که افراد بیشتر اوقات خود را در این قسمت از خانه سپری می کنند. از این رو دکوراسیون این بخش از خانه باید خاص و منحصر به فرد باشد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری برای خانه های کوچک
انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری برای منازل کوچک

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک بدون شک انتخاب طرح خاص کاغذ دیواری می باشد. از این رو برای انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. به هیچ عنوان کاغذ دیواری با طرح های درشت، بزرگ و شلوغ را برای سالن نشیمن کوچک و یا اتاق خواب انتخاب نکنید.

چرا که این طرح ها باعث می شوند محیط کوچک تر به نظر برسد. انتخاب کاغذ دیواری با طرح های ساده، کوچک و خاص برای سالن های پذیرایی کوچک و اتاق خواب بهترین انتخاب است. این طرح ها باعث می شوند محیط بزرگتر و دلباز تر نشان داده شود. انتخاب کاغذ دیواری با طرح و راه راههای افقی و عمودی نیز بسیار مناسب می باشد. البته برای انتخاب این طرح ها باید ارتفاع سقف تا دیوار را به خوبی بررسی کنید.

رنگ مناسب کاغذ دیواری برای محیط های کوچک

یکی از مهم ترین موارد در انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک بدون شک رنگ کاغذ دیواری می باشد. انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری باعث می شود سالن نشیمن، اتاق خواب و… دلباز تر و بزرگتر نشان داده شود. از این رو در انتخاب رنگ مناسب باید توجه کافی داشته باشید. همانطور که می دانید رنگ ها به سه بخش گرم، سرد و خنثی تقسیم می شوند.

رنگ های گرم شامل رنگ قرمز، زرد، صورتی و… می باشند. استفاده از این مدل رنگ ها در کاغذ دیواری باعث می شود محیطی گرم و صمیمی را ایجاد کنید از این رو رنگ های گرم برای پذیرایی کوچک مناسب نمی باشند. برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری پذیرایی کوچک بهتر است رنگ های سرد را انتخاب کنید چرا که این رنگ ها باعث می شوند فضایی دلبازتر و بزرگ تری را داشته باشید. همچنین برای این بخش از خانه می توانید از رنگ های خنثی نیز استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی کوچک باید از رنگ های روشن برای دلبازتر نشان دادن فضا استفاده کنید.

کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک
رنگ جذاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

نکات مهم برای انتخاب کاغذ دیواری خانه های کوچک

انتخاب کاغذ دیواری برای زیبایی منزل نیاز به دقت و حساسیت بالا دارد. برای انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک باید به برخی موارد و نکات توجه کافی داشته باشید. اتاق خواب، سالن نشیمن و یا پذیرایی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود. از این رو در انتخاب مبلمان، کاغذ دیواری مناسب و سایر وسایل باید توجه داشته باشید. کاغذ دیواری که انتخاب می کنید باید با مبلمان هماهنگی خاصی داشته باشد. در ادامه با نکات مهم برای خرید کاغذ دیواری آشنا خواهید شد:

 • برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب پذیرایی کوچک باید از رنگ های روشن استفاده کنید. همچنین رنگی که انتخاب می کنید باید با مبلمان و سایر وسایل هماهنگی خاصی داشته باشد.
 • تناسب بین رنگ و طرح کاغذ دیواری پذیرایی با پرده ها می تواند به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک کند.
 • به هیچ عنوان از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و بزرگ برای سالن نشیمن کوچک استفاده نکنید.
 • کاغذ دیواری که خریداری می کنید باید از جنس و کیفیت بالایی برخوردار باشد. همچنین باید قابلیت شستشو را به همراه داشته باشد.

کاغذ دیواری با طرح برجسته برای خانه های کوچک

طرح های برجسته کاغذ دیواری معمولا باعث می شوند محیط بزرگ تر نشان داده شود. از این رو در انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک می توانید از کاغذ دیواری با طرح های برجسته نیز استفاده کنید. طرح های این سبک از کاغذ دیواری بسیار متنوع می باشد. از این رو برای تمامی سلایق بسیار مناسب می باشد. این نکته مهم را در نظر داشته باشید طرح های خیلی برجسته کاغذ دیواری معمولا برای آپارتمان هایی که دیوار هایی بلندی را به همراه دارند بسیار مناسب می باشد. از این رو انتخاب این سبک از کاغذ دیواری برای خانه های کوچک مناسب نمی باشد.

کاغذ دیواری مناسب خانه های کوچک
انتخاب کاغذ دیواری برجسته برای خانه های کوچک
سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد برای انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید.  سالن نشیمن و یا پذیرایی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود. از این رو در انتخاب مبلمان، کاغذ دیواری مناسب و سایر وسایل باید توجه داشته باشید. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات بدون شک کیفیت و مقاومت بالا در کاغذ دیواری می باشد.

سوالات متداول انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

 1. برای انتخاب کاغذ دیواری خانه هیا کوچک باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب پذیرایی کوچک باید از رنگ های روشن استفاده کنید. همچنین رنگی که انتخاب می کنید باید با مبلمان و سایر وسایل هماهنگی خاصی داشته باشد. تناسب بین رنگ و طرح کاغذ دیواری پذیرایی با پرده ها می تواند به بزرگ تر نشان دادن فضا کمک کند. به هیچ عنوان از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و بزرگ برای سالن نشیمن کوچک استفاده نکنید. کاغذ دیواری که خریداری می کنید باید از جنس و کیفیت بالایی برخوردار باشد. همچنین باید قابلیت شستشو را به همراه داشته باشد.
 2. رنگ مناسب کاغذ دیواری برای محیط های کوچک باید به چه صورت باشد؟
  رنگ های گرم شامل رنگ قرمز، زرد، صورتی و… می باشند. استفاده از این مدل رنگ ها در کاغذ دیواری باعث می شود محیطی گرم و صمیمی را ایجاد کنید از این رو رنگ های گرم برای پذیرایی کوچک مناسب نمی باشند. برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری پذیرایی کوچک بهتر است رنگ های سرد را انتخاب کنید چرا که این رنگ ها باعث می شوند فضایی دلبازتر و بزرگ تری را داشته باشید.
 3. طرح مناسب کاغذ دیواری برای منازل کوچک باید به چه صورت باشد؟
  به هیچ عنوان کاغذ دیواری با طرح های درشت، بزرگ و شلوغ را برای سالن نشیمن کوچک و یا اتاق خواب انتخاب نکنید. چرا که این طرح ها باعث می شوند محیط کوچک تر به نظر برسد. انتخاب کاغذ دیواری با طرح های ساده، کوچک و خاص برای سالن های پذیرایی کوچک و اتاق خواب بهترین انتخاب است. این طرح ها باعث می شوند محیط بزرگتر و دلباز تر نشان داده شود.
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =