همه چیز در مورد کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

همه چیز در مورد کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه


آرایشگاه زنانه یک مکان پرشور و هیجان و در عین حال آرامش بخش جهت زیباتر سازی و ارائه خدمات مهم برای خانم ها می باشد که در کنار این موارد توصیه می شود که حتما در دکوراسیون محیط داخلی آن نیز توجه زیادی شود.

یکی از مهمترین و اساسی ترین فاکتورها برای داشتن یک محیط زیبا و شیک در آرایشگاه ها نیز استفاده از کاغذ دیواری می باشد. که دارای قابلیت و انعطاف زیادی بوده و می توان به راحتی از آن در هر محیطی و به هر مدل و شکلی از آن بهره گرفت.

این مسئله دکوراسیون محیط اغلب در بین تازه عروسانی که به دنبال یک آرایشگاه خاص برای عروسی خود هستند نیز بسیار مهم می باشد. در ادامه این مقاله ما همواره به بررسی همه چیز در مورد کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه از جمله: طرح، رنگ، جنس و… نیز خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

انتخاب کاغذ دیواری براساس متراژ محیط آرایشگاه

یکی از عوامل مهم در انتخاب طرح کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه برای فضاهای کوچک طرح و نقشی است که بر روی کاغذ دیواری‌ها حک شده است. چرا که کاغذ دیواری با طرح‌های درشت، بزرگ و شلوغ محیط آرایشگاه را کوچک تر جلوه می‌دهند. و این سبک بیشتر در کاغذ دیواری های سبک کلاسیک مشاهده می شود.

اما کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های ساده، مینیمال و کوچک باعث بزرگتر نشان دادن به فضا می‌شوند و سالن آرایشگاه را اگر که کوچکتر باشد نیز بزرگ تر نشان می‌دهد و این مدل طراحی بیشتر در سبک های مدرن و بخش کمی در سبک های کلاسیک مشاهده می شود.

اگر صرفا سالن آرایشگاه متراژ کوچکتری را دارید با ارتفاع متعادل به منظور اینکه فضا از طول عریض تر به چشم آید می‌توانید از کاغذ دیواری با طرح‌های افقی استفاده کنید. اما اگر فضای محیط دارای سقف کوتاهی باشد توصیه می شود که از کاغذ دیواری با طرح‌های عمودی استفاده کنید تا ارتفاع سالن نیز بلندتر به چشم آید.

کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه
کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه بر اساس متراژ محیط آرایشگاه

طرح های پرطرفدار کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

مزیت آرایشگاه زنانه این می باشد که می توان از هر نوع کاغذ دیواری در هر طرح و شکلی به سادگی استفاده کرد اما چندین طرح ها در میان آرایشگاه های زنانه مرسوم تر و پرطرفدارتر می باشند که به صورت زیر نیز می باشند:

کاغذ دیواری طرح داماسک، کاغذ دیواری طرح کلاسیک،کاغذ دیواری روزنامه ای، کاغذ دیواری بته جقه، کاغذ دیواری طرح گل و کاغذ دیواری طرح آبرنگی و حتی کاغذ دیواری گل گلی و یا پتینه و طرح چوب و راه راه و… طرح های پرطرفدار کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه نیز می باشند.

طرح کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه
بهترین طرح های کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

انتخاب کاغذ دیواری بر اساس سبک مدل و تجهیزات آرایشگاه

در زمان انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه باید سبک و رنگ وسایل آرایشگاه و رنگ کلی دکوراسیون محیط سالن خود را در نظر داشته باشید و متناسب با ان ها کاغذ دیواری انتخاب کنید تا با هم هماهنگی لازم و مطلوب را داشته باشند.

اگر کاغذ دیواری انتخابی شما با دکوراسیون آرایشگاه زنانه و رنگ وسایل همخوانی نداشته باشد محیطی زشت و نامنظمی را خواهید داشت. همچنین اگر وسایل آرایشگاه همچون میز و صندلی ها و تابلوها و دکوری های محیط آرایشگاه به سبک کلاسیک باشند نیز بهتر است که کاغذ دیواری انتخابی شما هم از همین سبک مدل نیز باشد.

 رنگ مناسب کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

حتما هنگامی که قصد خرید کاغذ دیواری دارید اولین سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که:” کاغذ دیواری چه رنگی بخرم. ” از آنجایی که رنگ کاغذ دیواری برای سالن آرایشگاه زنانه در بزرگ تر و دلبازتر دیده شدن محیط بسیار تاثیرگذار است، پس حتما باید در انتخاب آن با دقت زیادی عمل کنید.

رنگ‌ها به سه دسته رنگ‌های گرم (قرمز، زرد، نارنجی و…)، رنگ‌های سرد (آبی، بنفش، سبز و…) و رنگ‌های خنثی (طوسی، سفید و…) تقسیم می‌شوند. که رنگ‌های گرم فضا را همانگونه که از نامشان مشخص است گرم و صمیمی می‌کنند و موجب می‌شوند محیط کوچک، کوچک تر دیده شوند.

همچنین هم رنگ‌های سرد فضا را دلبازتر و بزرگ تر نشان می دهند که می‌توان گفت بهترین رنگ برای محیط های کوچک، رنگ‌های سرد می باشند. همچنین رنگ‌های خنثی از جمله رنگ‌های طوسی و سفید می‌توانند به خوبی محیط کوچک آرایشگاه زنانه را بزرگ تر جلوه دهند. پس توصیه می کنیم برای خرید کاغذ دیواری از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا سالن آرایشگاه زنانه خود را دلبازتر و بزرگتر جلوه بدهید.

رنگ کاغذ دیواری آرایشگاه
انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

بهترین جنس کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

یکی از بهترین انواع جنس کاغذ دیواری های موجود در بازار، کاغذ دیواری های تهیه شده از جنس  وینیل (PVC)  هستند که جزو مقاوم ترین نوع کاغذ ها به شمار می روند. و نصب و شستشوی آن ها بسیار ساده می باشد.

این کاغذ دیواری وینیل تقریبا در همه ی فضاها قابل نصب می باشد. واین نوع کاغذ به دلیل اینکه از روکش وینیل، که یک لایه ی محافظتی می باشد نیز پوشانده شده، برای محیط هایی که از رطوبت و چربی زیاد برخوردار می باشد نیز بسیار کاربردی و مناسب است.

این جنس از کاغذ دیواری ها برای کارگاه ها و فضاهای آرایشگاه نیز بسیار مناسب می باشند.

قیمت کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

قیمت کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه ارتباطی به طرح و رنگ آن ندارد و قیمت آن براساس کیفیت و جنسی که کاغذ دارد نیز تعیین می شود. و به همین علت شما می توانید با قیمت های متعدد و مختلفی کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه خود را از بازار خریداری کنید.

کاغذ دیواری آرایشگاه
بررسی قیمت کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه
سخن پایانی

ما همواره در این مقاله به بررسی همه چیز در مورد کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه پرداختیم و چنانچه شما دنبال خریداری یک کاغذ دیواری خوب با طرح و رنگی متفاوت برای آرایشگاه زنانه خود هستید می توانید هم اکنون با یکی از مشاوران با تجربه ما تماس حاصل گرفته و مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه تان را دریافت کنید.

سوالات متدوال همه چیز در مورد کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه

  1. آیا رنگ تیره کاغذ دیواری مناسب محیط سالن کوچک آرایشگاه می باشد؟
    خیر. توصیه می کنیم برای خرید کاغذ دیواری از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا سالن آرایشگاه زنانه خود را دلبازتر و بزرگتر جلوه بدهید.
  2. بهترین جنس کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه چیست؟
    یکی از بهترین انواع جنس کاغذ دیواری های موجود در بازار، کاغذ دیواری های تهیه شده از جنس  وینیل (PVC)  هستند که جزو مقاوم ترین نوع کاغذ ها به شمار می روند. و نصب و شستشوی آن ها بسیار ساده می باشد.
  3. نکات مهم در انتخاب طرح کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه چیست؟
    متراژ محیط آرایشگاه، سبک مدل و رنگ تجهیزات و وسایل آرایشگاه، و سلیقه فردی نیز از نکات مهم در انتخاب طرح کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه می باشند.
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =