معرفی انواع جنس کاغذ دیواری

معرفی انواع جنس کاغذ دیواری

خصوصیات کاغذ دیواری

همانطور که می دانید کاغذ دیواری ها یک نوع دیوارپوش تزیینی می باشند. بدون شک با استفاده از کاغذ دیواری دکوراسیون خاص تری را خواهید داشت. در این مطلب با انواع جنس کاغذ دیواری به طور کامل آشنا خواهید شد. طرح و رنگ های کاغذ دیواری متنوع می باشد. که با توجه به نیاز و سلیقه خود به راحتی می توانید نسبت به خرید کاغذ دیواری اقدام کنید. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و دوام بالا در کاغذ دیواری می باشد.

برای خرید این محصول بهتر است از مراکز و فروشگاه های معتبر خرید کنید. از کاغذ دیواری ها به راحتی می توانید برای تمامی مکان ها استفاده کنید. کاغذ دیواری که انتخاب می کنید باید با دکوراسیون، مبلمان و وسایل هماهنگی خاصی داشته باشد. از این رو در انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری باید توجه کافی داشته باشید. به طور کلی می توان گفت برای ایجاد دکوراسیون منحصر به فرد استفاده از کاغذ دیواری بهترین انتخاب است.

خصوصیات کاغذ دیواری

بررسی انواع کاغذ دیواری

اگر قصد دارید خرید کاغذ دیواری دارید بهتر است با انواع جنس کاغذ دیواری آشنا باشید. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. به راحتی می توانید از کاغذ دیواری برای تمامی مکان ها استفاده کنید. در ادامه با انواع کاغذ دیواری آشنا خواهید شد.

 • کاغذی
 • نانو
 • بافت دار
 • سه بعدی
 • الیاف طبیعی
 • پارچه ای
 • Pvc با روکش وینیل

بررسی انواع کاغذ دیواری

معرفی کاغذ دیواری جنس کاغذی

یکی از انواع جنس کاغذ دیواری بدون شک کاغذی می باشد. این مدل از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو به همراه ندارند. برای نصب این مدل از کاغذ دیواری باید از تجهیزات خاصی استفاده کنید. در ساخت این مدل از کاغذ دیواری از متریال با جنس ضعیف استفاده شده است. البته قیمت این مدل از کاغذ دیواری نسبت به مدل های دیگر مناسب می باشد. مدت ماندگاری کاغذ دیواری جنس کاغذی نیز بین 2 تا 3 سال می باشد. از این رو در هنگام خرید این مدل از کاغذ دیواری باید به این موضوع توجه کافی داشته باشید.

 کاغذ دیواری بافت دار

در این مدل از کاغذ دیواری از پارچه های مخمل و بافت دار استفاده شده است. در واقع می توان گفت یکی از انواع جنس کاغذ دیواری بافت دار می باشد. در ساخت این مدل از کاغذ دیواری از pvc و پارچه استفاده شده است. البته این نکته مهم را فراموش نکنید این مدل از کاغذ دیواری قابلیت شستشو به همراه ندارند. سبک کاغذ دیواری های بافت دار نیز بیشتر کلاسیک می باشد. همچنین رنگ های این مدل از کاغذ دیواری تیره می باشد.

کاغذ دیواری بافت دار

بررسی کاغذ دیواری سه بعدی

یکی از بهترین مدل های کاغذ دیواری بدون شک کاغذ دیواری سه بعدی می باشد. این مدل از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو را به همراه دارند. همین موضوع باعث محبوبیت این مدل از کاغذ دیواری در بین خریداران شده است. از این مدل کاغذ دیواری ها برای تمامی سبک ها به راحتی می توانید استفاده کنید. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی نیز متنوع می باشد. به طور کلی می توان گفت این مدل از کاغذ دیواری بهترین انتخاب است.

خصوصیات کاغذ دیواری نانو

یکی دیگر از انواع جنس کاغذ دیواری مدل نانو می باشد. بدون شک جنس این مدل از کاغذ دیواری بسیار مناسب می باشد. در ساخت این مدل از کاغذ دیواری از جنس نانو استفاده شده است. همچنین از جنس pvc نیز استفاده شده است. کاغذ دیواری جنس نانو خصوصیات منحصر به فردی دارد. که می توان به ضد آلرژی و حساسیت، مقاومت بالا در برابر نور، عایق صدا و گرما، قابل شستشو، کیفیت و مقاومت بالا اشاره کرد.

 معرفی کاغذ دیواری طبیعی

یکی دیگر از بهترین انواع جنس کاغذ دیواری بدون شک الیاف طبیعی می باشد. این مدل از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو به همراه دارند. همچنین ضد حساسیت نیز می باشند. البته این نکته مهم را فراموش نکنید قیمت این مدل از کاغذ دیواری بالا می باشد. با استفاده از این مدل کاغذ دیواری بدون شک دکوراسیون خاص و منحصر به فردی را خواهید داشت.

خصوصیات کاغذ دیواری پارچه ای

این مدل از کاغذ دیواری برای مکان هایی از جمله ادارات و مراکز تجاری بسیار مناسب می باشد. در واقع می توان گفت یکی از انواع جنس کاغذ دیواری پارچه ای می باشد. کیفیت و دوام این مدل از کاغذ دیواری ها بسیار بالا می باشد. همچنین عایق صدا و گرما نیز می باشند. کاغذ دیواری پارچه ای قابلیت شستشو نیز به همراه دارد.

نکات مهم برای خرید کاغذ دیواری

همانطور که گفته شد با انواع جنس کاغذ دیواری به طور کامل آشنا شدید. بدون شک با استفاده از کاغذ دیواری دکوراسیون جذاب و خاصی را خواهید داشت. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات را در نظر داشته باشید و در ادامه با نکات مهم برای خرید کاغذ دیواری آشنا خواهید شد.

 • کاغذ دیواری که انتخاب می کنید باید قابلیت شستشو به همراه داشته باشد.
 • متریال و کیفیت کاغذ دیواری باید مناسب باشد.
 • کاغذ دیواری باید ضد بو و آلرژی باشد.
 • مقاومت بالا در برابر خش و پارگی داشته باشد.
 • نصب آسان کاغذ دیواری
 • ضد حریق بودن
 • مقاومت بالا در برابر نور
 • قابل ترمیم و….

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد با خصوصیات و انواع جنس کاغذ دیواری به طور کامل آشنا شدید. طرح و رنگ های کاغذ دیواری متنوع می باشد. البته این نکته مهم را فراموش نکنید برای خرید کاغذ دیواری باید برخی نکات مهم و اساسی را در نظر داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات کیفیت و دوام بالا در کاغذ دیواری می باشد. برای خرید این محصول بهتر است از مراکز و فروشگاه های معتبر خرید کنید. از کاغذ دیواری ها به راحتی می توانید برای تمامی مکان ها استفاده کنید.

سوالات متداول انواع جنس کاغذ دیواری
 1. برای خرید کاغذ دیواری باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  کاغذ دیواری که انتخاب می کنید باید قابلیت شستشو به همراه داشته باشد. متریال و کیفیت کاغذ دیواری باید مناسب باشد. کاغذ دیواری باید ضد بو و آلرژی باشد. مقاومت بالا در برابر خش و پارگی داشته باشد. نصب آسان کاغذ دیواری، ضد حریق بودن، مقاومت بالا در برابر نور، قابل ترمیم و….
 2. خصوصیات کاغذ دیواری نانو به چه صورت است؟
  در ساخت این مدل از کاغذ دیواری از تکنولوژی پیشرفته همچون نانو استفاده شده است. همچنین از جنس pvc نیز استفاده شده است. کاغذ دیواری جنس نانو خصوصیات منحصر به فردی دارد. که می توان به ضد آلرژی و حساسیت، مقاومت بالا در برابر نور، عایق صدا و گرما، قابل شستشو، کیفیت و مقاومت بالا اشاره کرد.
 3. کاغذ دیواری پارچه ای چه خصوصیاتی به همراه دارد؟
  این مدل از کاغذ دیواری برای مکان هایی از جمله ادارات و مراکز تجاری بسیار مناسب می باشد. کیفیت و دوام این مدل از کاغذ دیواری ها بسیار بالا می باشد. همچنین عایق صدا و گرما نیز می باشند. کاغذ دیواری پارچه ای قابلیت شستشو نیز به همراه دارد.
Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =